Fun Forum
Welcome
Fun Forum
Welcome
Fun Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fun Forum

Welcome to the Fun

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Türk jetine Yunan tacizi!

YazarMesaj
MustafaTopcu
Forum Sahibi
Forum Sahibi
MustafaTopcu

Uyarı :
Türk jetine Yunan tacizi! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Türk jetine Yunan tacizi! Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Seçenek: Eğlence

Türk jetine Yunan tacizi! Empty
MesajKonu: Türk jetine Yunan tacizi!   Türk jetine Yunan tacizi! Empty5/22/2015, 4:56 pm

İHA'da yer alan habere göre Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, altı adet F-16 uçağı ile Ege Denizi’nde eğitim uçuşu icra edildiği belirtilerek, "Bu uçuşlar esnasında; Yunanistan’ın bir adet F-16 uçağı, bir adet F-16 uçağımızı, bir dakika süre ile radar kilidi muhafaza etmek suretiyle taciz etmiştir. Yürürlükteki Angajman Kuralı gereği tacize, uçaklarımız tarafından aynı ile mukabele edilmiştir" denildi.

KIBRIS ADASI ETRAFINDA 10 UÇAK İLE EĞİTİM UÇUŞU

Açıklamada, ayrıca, dört adet F-16, iki adet F-4, bir adet E-7T, bir adet CN-235, bir adet C-160, bir adet KC-135R uçağı ile Akdeniz’de, Kıbrıs Adası etrafında eğitim uçuşu icra edildiği kaydedilerek, altı adet F-16 uçağı ile Türkiye-Suriye hudut hattı boyunca devriye uçuşu icra edildiği bildirildi.
https://funforum.yetkin-forum.com/

Türk jetine Yunan tacizi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erkan Petekkaya: "Türk oyuncular tembel!"