Fun Forum
Welcome
Fun Forum
Welcome
Fun Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fun Forum

Welcome to the Fun

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

YSK duyurdu: İstanbul İmamoğlu'nun

YazarMesaj
MustafaTopcu
Forum Sahibi
Forum Sahibi
MustafaTopcu

Uyarı :
YSK duyurdu: İstanbul İmamoğlu'nun Left_bar_bleue0 / 1000 / 100YSK duyurdu: İstanbul İmamoğlu'nun Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Seçenek: Eğlence

YSK duyurdu: İstanbul İmamoğlu'nun Empty
MesajKonu: YSK duyurdu: İstanbul İmamoğlu'nun   YSK duyurdu: İstanbul İmamoğlu'nun Empty4/1/2019, 10:58 am

OdaTV'nin haberine göre

YSK Başkanı Sadi Güven, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Anadolu Ajansı üzerinden süren "veri paylaşımı" tartışmasına değinen Sadi Güven, "AA benim müşterim değil, benden veri almıyor. AA 90'lara geldiğinde ben daha yeni veri giriyordum" ifadesini kullandı.

Güven, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışına ilişkin olarak da konuştu.

Kendi verilerinde Ekrem İmamoğlu'nun önde olduğunu duyuran Güven, itiraz sürecinin yarına kadar devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Güven, şunları söyledi:

"Şu an itibarıyla Ekrem İmamoğlu 4 milyon 159 bin 650 bana gelen rakam. Binali Bey'in 4 milyon 131 bin 761 oyu sisteme tanımlanmış vaziyette. İtiraz süreçleri devam ediyor. Şu an itibarıyla yüzde 80'in üzerinde sandık sonuç tutanağını, sayım döküm cetvelini, ilçe birleştirme tutanaklarını partilerle paylaştık. Şu an itibarıyla 31 bin 102 sandık sisteme tanımlandı, 84 sandık itiraz nedeniyle sisteme taranmamış vaziyette."
https://funforum.yetkin-forum.com/

YSK duyurdu: İstanbul İmamoğlu'nun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahçe:2 - İstanbul Başakşehir:2