Fun Forum
Welcome
Fun Forum
Welcome
Fun Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fun Forum

Welcome to the Fun

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar"

YazarMesaj
MustafaTopcu
Forum Sahibi
Forum Sahibi
MustafaTopcu

Uyarı :
Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar" Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Seçenek: Eğlence

Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar" Empty
MesajKonu: Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar"   Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar" Empty7/18/2015, 10:47 am

Vatan'da yer alan habere göre Niran Ünsal, Milliyetçi, Muhafazakâr ve Sosyalist olmak üzere farklı görüşleri savunan 3 arkadaş Barbaros Dere, Serdar Çelik ve Erkan Ünsal'ın kurduğu Der-Saadet ile yeni bir projeye imza attı.

KLİP ÇEKİMİNDE DE YANINDA OLDU

Der-Saadet'in 'Hakka Uyanış' adlı eserinde Serdar Çelik ile düet yapan Niran Ünsal, klip çekiminde de gençlerin yanında oldu. Kemerburgaz, Çiftalan Köyünde gerçekleşen klipte Niran Ünsal, tesettüre girdi.

"SADECE HELAL YERLERİMİ GÖRÜYORLAR"

Kumaşı Londra'dan Kumaşı Londra'dan getirilen tasarımın içinde kuğu gibi süzülen ünlü sanatçı, "Tesettüre girdikten sonra kendimi çok daha güzel hissettim. Daha önce kolumu gören artık görmüyor. Bundan sonra bir yerim görünecek, bir sakil görüntümü ortayı çıkacak tedirginliği yaşamıyorum Allah'a şükür. Kadının helal olan yerleri bir elimi, bir yüzümü görüyorlar" diye konuştu.
https://funforum.yetkin-forum.com/
MustafaTopcu
Forum Sahibi
Forum Sahibi
MustafaTopcu

Uyarı :
Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar" Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Seçenek: Eğlence

Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar" Empty
MesajKonu: Geri: Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar"   Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar" Empty7/18/2015, 10:47 am

sadece gülüyorum şaşırmış şaşırmış şaşırmış
https://funforum.yetkin-forum.com/

Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Niran Ünsal: "Sadece helal yerlerimi görüyorlar"
» Niran Ünsal: 'Ben bir Erdoğan hayranıyım'